Щорічна звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2023» на Історичному факультеті

IMG 6078

Більш детально:

Цьогоріч Дні науки в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова розпочалися 3 квітня із загальноуніверситетського пленарного засідання конференції «Освіта і наука – 2023».

IMG 6130

На пленарному засіданні університету історичний факультет представляв студент 3 курсу, член НТСА Кирило Сафонов із темою «Неоднозначність рішень Микити Сергійовича Хрущова у ставленні до України під час Другої світової війни та періоду відлиги» (науковий керівник - кандидат історичних наук, професор кафедри історії та етнології України Людмила Іванова).

IMG 6127

4 квітня відбулося пленарне засідання на історичному факультеті. Модерувала захід заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці Ольга Перепелюк.

З привітальним словом виступила декан факультету – проф. Тетяна Мелещенко.

Гостем заходу став о. Роман Небожук, який виступив з доповіддю «Об’єднання православних як фактор можливої дестабілізації релігійного життя в Україні (управлінський аспект)», що є як ніколи актуальною та викликала жваве обговорення.

IMG 6079

Свої наукові теми презентували Шумило Вікторія, Іжук Софія, Діденко Софія, Дідківська Вікторія, Андреєв Данило, Лозко Андрій та Фастовець Юлія.

IMG 6084

Секційні засідання конференції пройшли 6 квітня, роботу яких забезпечували кафедри. Студенти та аспіранти різних курсів висвітлювали у своїх доповідях актуальні питання історії України, всесвітньої історії, археології, етнології, спеціальних історичних дисциплін, методики викладання історії та суспільних дисциплін, міжнародних відносин.

IMG 6099

IMG 6131

Апробація наукових робіт та обговорення їх з досвідченими наставниками сприяє покращенню наукових результатів та посиленню наукового компоненту в освітньому процесі.

IMG 6136

Всього на конференцію на історичному факультеті надійшло 102 теми від студентів та аспірантів з якими працювали 34 наукові керівники.

IMG 6141

Дякуємо усім учасникам конференції «Освіта і наука – 2023» за самовіддану працю, яка забезпечує розвиток науки на історичному факультеті!