Факультет отримав найвищу ознаку - Гран-Прі у рейтингу факультетів!

Попри війну і всі похідні від неї негаразди наш колектив добре працював і тримав освітянський фронт! Наші зусилля винагороджені найвищою ознакою - Гран-Прі у рейтингу факультетів!

Більш детально:

Перемога ще приємніша, бо потужність наших колег всіх факультетів надзвичайна і кожен з них має колосальні здобутки, тому ми справді смакуємо перемогу! Дякуємо колегам за колосальну працю, будемо працювати у цьому ж дусі! Вітаємо і наших колежанок, які здобули перемогу: 1 місце у номінації доцент року - Тамара Бакка, 1 місце у номінації викладач року - Оксана Богомаз! Зичимо успіхів і натхнення!

Дякуємо керівництву університету на чолі з ректором, академіком Віктором Андрущенком за високу оцінку наших результатів, працюємо на імідж університету!

І дякуємо нашим студентам, які обрали наш фах і працюють під мудрим керівництвом, а особливо студентам-захисникам та Збройним Силам України за можливість працювати і здобувати!