Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2023 з історії України

Більш детально:

Dek

viz

У олімпіаді з історії України, що відбулася 12 квітня на платформі Moodle Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, взяли участь 16 учасників – здобувачів вищої освіти Історичного факультету:

1. Савченко Ярослав Іванович, студент І курсу 12 ісо групи.
  2. Колесник Марія Іванівна, студентка І курсу 13 ісо групи.
  3. Юхименко Вікторія Олександрівна, студентка ІІ курсу 22 ісо групи.
  4. Коваленко Тетяна Олександрівна, студентка ІІ курсу 22 ісо групи.
  5. Єрмоленко Богдана Миколаївна, студентка ІІ курсу 23 ісо групи.
  6. Медвідь Софія Володимирівна, студентка ІІ курсу 23 ісо групи.
  7. Ясельна Ганна Олександрівна, студентка ІІ курсу 23 ісо групи.
  8. Шерепа Тетяна Русланівна, студентка ІІ курсу 23 ісо групи.
  9. Шумило Вікторія Тарасівна, студентка ІІІ курсу 33 ісо групи.
  10. Бишовець Катерина Юріївна, студентка ІІІ курсу 33 ісо групи.
  11. Іжук Софія Михайлівна, студентка ІV курсу 42 ісо групи.
  12. Гаркуша Максим Олександрович, магістр І курсу 12 місо групи.
  13. Семененко Анастасія Сергіївна, магістрантка І курсу 12 місо групи.
  14. Качинська Катерина Юріївна, магістрантка І курсу 12 місо групи.
  15. Бунчужна Софія Володимирівна, магістрантка І курсу 12 місоз групи.
  16. Косян Аліна Русланівна, магістрантка І курсу 1 міар групи.

Учасникам олімпіади було необхідно виконати два блоки завдань. Перший – тести, які включали 20 запитань. Другий – 2 питання з розгорнутими відповідями. При оцінюванні відповідей члени журі враховували: розуміння і використання відповідних понять, термінів; знання хронології; знання джерельної бази та історіографії проблеми; логічне і послідовне викладення матеріалу; аргументовану оцінку подій, повноту висвітлення питання, аналітичний виклад відповіді; вміння робити висновки і узагальнення.

На історичному факультеті був сформований такий склад журі:

Голова журі: Мелещенко Тетяна Володимирівна – кандидат історичних наук, професор, декан історичного факультету.

Члени журі: Перепелюк Ольга Максимівна – доктор філософії, заступник декана з наукової роботи та міжнародної співпраці.

Сегеда Ростислав Антонович – кандидат історичних наук, доцент, заступник декана з навчально-методичної роботи.

Візер Світлана Олександрівна – кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії та етнології України.

Телегуз Ірина Олександрівна – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії та етнології України.

Комісія визначила переможців та нагородила:

Дипломом І ступеня: Іжук Софію Михайлівну, студентку ІV курсу 42 ісо групи.

izhuk

Дипломом ІІ ступеня: Савченка Ярослава Івановича, студента І курсу 12 ісо групи.

savch

Дипломами ІІІ ступеня: Шумило Вікторію Тарасівну, студентку ІІІ курсу 33 ісо групи, Гаркушу Максима Олександровича, магістра І курсу 12 місо групи, Шерепу Тетяну Русланівну, студентку ІІ курсу 23 ісо групи, Єрмоленко Богдану Миколаївну, студентку ІІ курсу 23 ісо групи.

shumgarksherErm

Студенти, які не зайняли призові місця були нагороджені сертифікатами учасника.

Комісія рекомендувала до нагородження у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2023 навчального року зі спеціальності «Історія» в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова студентку Іжук Софію Михайлівну.

Дякуємо всім учасникам олімпіади з історії України та вітаємо переможців!