Олександр Чорний про битву на Синіх Водах - гостьова лекція для студентів та аспірантів Історичного факультету

IMG 6187

13 квітня відбулася гостьова онлайн-лекція для студентів та аспірантів у рамках курсу «Історія України» на тему «Битва на Синіх Водах: дискусія в сучасній українській історіографії».

Більш детально:

Її прочитав Олександр Чорний -  кандидат історичних наук, доцент Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький).

Дослідник ексклюзивно поділився неопублікованими результатами археологічних розвідок, які викликали жваве обговорення.

Дякуємо завідувачу кафедри історії та етнології України - доценту Світлані Візер за організацію зустрічі та декану історичного факультету - професору Тетяні Мелещенко за підтримку та сприяння у налагодженні міжуніверситетських зв’язків.

IMG 6188

IMG 6190