28 вересня 2021 на чолі з кафедрою історії України провели круглий стіл "Михайло Драгоманов: громадський діяч, публіцист, філософ, педагог" з нагоди 180-річчя від дня народження. З привітальним словом виступив ректор, академік Віктор Андрущенко, який зазначив, що Михайло Драгоманов - геній у багатьох вимірах, велична постать з числа українських творців державної й національної ідеї і провісник України в Європі.

На зображенні може бути: стоїть

З доповідями виступили відомі вчені професор Володимир Борисенко, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Даниленко, професори Ігор Гирич, Людмила Іванова, Олена Подобєд, Петро Чернега, доцент Ростислав Сегеда та інші.
  В ході роботи круглого столу розглядалися питання різних граней особистості М. Драгоманова. Прозвучало багато меседжів для присутніх студентів, які спонукають до подальших досліджень творчості і діяльності цієї постаті. Так важливим став заклик не ідеалізувати особистість Драгоманова, не оцінювати його погляди з висоти сьогодення, зберегти пам'ять про нього та його творчу спадщину. Гострою була дискусія між науковцями. Проректори Григорій Торбін та Ігор Вєтров підвели підсумки роботи круглого столу та окреслили низку завдань для меморіалізації пам'яті про М. Драгоманова. Щиро дякуємо всім колегам, хто долучився, нашим партнерам з інституту історії України та інституту археографії та нашим студентам.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні