24 вересня на історичному було проведено І науково-практичну конференцію "Студентська археологічна практика: підсумки сезону 2021".

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

Було цікаво, позитивно, пізнавально, навчально! Студенти мали змогу почути мотиваційні фахові настанови від іменитих археологів. З привітальним словом виступила Буйських Алла Валеріївна, доктор історичних наук, член-кореспондент
НАН України, заступник директора з наукової роботи Інституту археології НАН України. Свої меседжі донесли інші фахівці з Інституту археології: Петраускас Олег Валдасович, Авраменко Мар’яна Олексіївна, Готун Ігор Анатолійович, Скиба Андрій Володимирович, до речі, всі випускники нашого вишу. Своїм досвідом поділилися колега з КНУ імені Т.Г. Шевченка - Синиця Євген Валентинович та колега з Таврійського національного університету імені Вернадського - Черниш Сергій Олександрович. Цікавий був погляд з боку, нашого випускника, історика, Надзвичайного і Повноважного Посла України Івана Івановича Довганича, який зазначив, що без археології не може бути історії, яка має спиратися на археологічні джерела.
Далі студенти під керівництвом доцента Шишкіна Руслана Германовича презентували свої здобутки під час археологічної практики. Було представлено результати участі в Комарівській археологічній експедиції, Північній постійнодіючій археологічній експедиції, Київській архітектурно-археологічній експедиції, археологічному проєкті «Острів». Студент з Навчально-наукового інституту міжнародних
відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького представив досвід участі в Трипільській експедиції. Активними учасниками обговорення були волонтери та аспіранти. Різний досвід, різні емоції, але єдині відчуття того, що археологічна практика - невід'ємна, потужна, важлива і потрібна складова підготовки фахівця історика та археолога. Під час цієї практики відточуються як професійні компетентності так і soft skills. Така практика є школою життя. У висновку плануємо рухатися далі та проводити аналогічні конференції щорічно.

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять та люди стоять

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні