Шановні студенти!

З 19 квітня по 21 травня 2021 року триває подача матеріалів на участь в конкурсі «Кращий студент-науковець» серед студентів НПУ імені М.П. Драгоманова.

Конкурс проводиться з метою залучення молоді до активної наукової діяльності, узагальнення i поширення позитивного досвіду студентської наукової роботи, популяризації досягнень НТСА факультетів університету та відзначення особистих наукових досягнень студентів-драгоманівців.

Для участі у конкурсі всі бажаючі студенти мають:

• ознайомитися з Положенням про конкурс (Додаток 1);
• до 21 травня 2021 року заповнити онлайн анкету учасника (Додаток 2), додавши до неї всі копії підтверджуючих документів (статті, тези, програми конференцій, довідки, сертифікати, дипломи тощо);
• надіслати матеріали на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для розгляду комісією Конкурсу.

Визначення переможців відбувається за рейтинговим принципом оцінювання наукових досягнень студентів на основі показників, вказаних у Положенні.

Підсумки конкурсу будуть підведені до 28 травня 2021 року.

Студент, який виборов перше місце, одержує диплом І ступеня, нагрудний знак «Кращий студент-науковець» та грошову премію у розмірі 1000 гривень.

Двоє студентів, що посіли друге місце, одержують дипломи ІІ ступеня та грошову премію у розмірі 800 гривень.

Троє студентів, що посіли третє місце, одержують дипломи ІІІ ступеня та грошову премію у розмірі 500 гривень.

Бажаємо успіхів в участі!

Контактні дані для консультування: +38 068 773 35 01 (Telegram, Viber) - Андрій Карабардін, голова НТСА історичного факультету.