З 5 по 9 квітня поточного року відбудеться університетська звітно-наукова конференція "Освіта та наука - 2021". Конференція проводиться з метою розкриття наукового та творчого потенціалу студентів та аспірантів, розвитку у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи.

Деталі:

Порядок роботи конференції:
05 квітня - пленарне засідання конференції на базі університету;
06 квітня - пленарне засідання на базі факультету;
07-08 квітня - секційні засідання на базі факультету;
09 квітня - підбиття підсумків конференції.

Про детальний час проведення засідань буде повідомлено згодом. Окрім проведення конференції, плануються наукові заходи, організовані адміністрацією та науковим товариством факультету, про які буде повідомлено згодом.

Формат проведення заходу: онлайн на платформі Google Meet.

Участь в конференції безкоштовна. Передбачено видання збірника тез.

Для участі в конференції просимо до 24 березня включно подати заявку (форма додається)* та надіслати тези на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (вимоги додаються).**

Контактні дані для консультування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 068 773 35 01 (Telegram, Viber) - Андрій Карабардін, голова НТСА історичного факультету.

Клікабельні посилання:

----------------