Абітурієнту

Студенти історичного факультету проводть час з користю! Сьогодні СНТ та студентський парламент організували та провели лекторій за принципом "рівний-рівному". Це традиційний захід для студентів на якому вони обговорюють актуальні теми, що викликають цікавість. Так сьогодні Анастасія Марценюк ділилася перевіреними на власній практиці лайфхаками як дешево і безпечно подорожувати. Іван Губарь підняв питання пропаганди і її впливу на людину. Олександр Коваленко розкрив тонку тему, що стосується етимології ненормативної лексики. Такі заходи об'єднують студентів за інтересами, розвивають практичні вміннята ораторські навики, підвищують ерудицію.Так тримати! Запрошуємо долучатися всіх, хто може і хоче розкрити цікаву тему! Далі буде!