Сьогодні кафедра методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти у співорганізації з кафедрою всесвітньої історії та релігієзнавства Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка провели всеукраїнську науково-практичну конференцію "ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПТУАЛЬНИХ ЗАСАД НУШ ПРИ ВИВЧЕННІ ІСТОРІЇ У ЗАКЛАДІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ". У конференції взяли участь викладачі з 11 потужних ЗВО України, вчителі з різних регіонів і долучився переможець цьогорічної премії Global Teacher Prize Василь Дяків. Захід виявився актуальним, обговорювалися питання якості освіти і зокрема історичної, особливості запровадження компетентнісного підходу, важливість дегуманізації та демократизації освіти і особливо цифровізації. Але всі питання зосереджувалися навколо одного, навколо підготовки сучасного вчителя, який має реалізовувати сучасні стандарти освіти і який є дороговказом у процесі освітніх та суспільних трансформацій. Спікери підняли низку важливих питань, що залишилися відкритими та окреслили виклики. Тому учасники вирішили продовжити спілкування у різних формах і спільно долати виклики.