Міжнародний день захисту прав дитини

Сьогодні особливий день! По перше, початок літа, а по друге, сьогодні 70 міжнародний день захисту прав дитини!

Студенти історичного факультету як завжди небайдужі! Сьогодні ми провели онлайн-зустріч з питань захисту прав дитини. Мали змогу поспілкуватися з експертом у галузі прав людини, аналітиком Центру громадянської освіти «Альменда» Олегом Охредько. Зустріч була змістовною і продуктивною. Говорили про важливість теми, про те, хто така дитина, які вона має права і де вони закріплені, які існують механізми захисту прав дитини. Акцентували увагу на сучасній ситуації захисту прав дитини в Україні, особливо дітей, які живуть в умовах війни на Сході; дітей, які опинилися в особливих умовах періоду епідемії; дітей які знаходяться в онлайн-просторі і підвержені кібербулінгу та іншим злочинам. Студенти демонстрували свої проектні роботи, у яких акцентували увагу на поширення інформації про права дитини. Дійшли висновку, що важливо знати проблему, говорити про неї і долучатися до її вирішення. Лише так ми зможемо захистити права дітей та свої власні!