24 вересня студенти-міжнародники стали учасниками цікавої зустрічі

Як забезпечувати функціонування іноземних дипломатичних представництв в Україні? Якою може бути культурна та спортивна дипломатія? Яким є повсякденне життя дипломатів? Які особливості дипломатичного протоколу? Які знання і компетентності мають набути фахівці щоб працювати у сфері міжнародних відносин? Ці та інші цікаві питання мали змогу обговорити студенти спеціальності "Міжнародні відносини".

Практичним досвідом ділився Кийков Олексій Юрійович, представник Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, директор Дирекції "ДИПСЕРВІС". Щиро дякуємо пану Олексію за професійне спілкування та окреслення можливостей набуття практичного досвіду для студентів. Дуже приємно було дізнатися, що пан Олексій є випускником НПУ імені М. П. Драгоманова та захистив дисертацію у нашому ЗВО. Бажаємо пану Олексію наснаги і подальших звершень!