996 ooooplus

Карпенко Сергій

Голова Студентського парламенту гуртожитку

 

1859 ooooplus

Карпунь Наталія

Секретар Студентського парламенту гуртожитку

 

199 ooooplus

Мадяр Мирослав

Інформаційний сектор

 

1987 ooooplus

Бунчужна Софія

Культурно – масовий сектор

 

493 ooooplus

Гаркуша Владислав

Господарський сектор

 

940 ooooplus

Овдій Іван

Спортивний сектор

 

Студентський парламент гуртожитку

Студентський парламент гуртожитку (далі - СПГ) №4 історичного факультету НПУ ім. М.П. Драгоманова є ланкою студентського самоврядування, що становить  невід'ємну частину Студентського парламенту  історичного факультету. Студентський парламент гуртожитку співпрацює з адміністрацією факультету, студмістечка та гуртожитку, його мешканцями, первинною профспілковою організацією студентів у межах здійснення своїх повноважень.

  1. Студентський парламент гуртожитку відстоює права та інтереси студентів, які проживають у гуртожитку;
  2. СПГ спільно з адміністрацією студмістечка здійснює контроль за поселенням та виселенням студентів з гуртожитку відповідно до норм, встановлених адміністрацією університету;
  3. СПГ організовує та контролює дотримання пропускного режиму в гуртожитку;
  4. Студентський парламент гуртожитку є організатором та активним учасником заходів, направлених на підготовку гуртожитку до нового навчального року;
  5. СПГ формує та реалізовує план заходів, спрямованих на забезпечення дозвілля мешканців гуртожитку, популяризує здоровий спосіб життя, упереджує вживання алкогольних і наркотичних засобів серед студентів.
  6. Студентський парламент гуртожитку контролює дотримання мешканцями гуртожитку Правил внутрішнього розпорядку, проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу з метою запобігання їх порушенням.