Педагогічна практика студентів у Міжнародному дитячому центрі "Артек"

Приїхавши до Артеку, ніколи раніше, не бувавши в дитячому таборі, я ніби повернулася в дитинство, щоправда не своє… Я приїхала без уявлення, що таке д/т, без досвіду роботи, але з великим бажанням працювати і навчитися всіх тонкощів роботи педагога-організатора. Мені довелося навчитися роботи організатора артеківських заходів, стати в деякій мірі психологом, вивчити артеківські танці та пісні, пройнятися духом артеківця. Це дуже важка праця, хоча на перший погляд так не здається... Але втома, постійне недосипання компенсовувались усмішками та сяючими очима дітей, з якими доводилось працювати. Повернувшись, кожен студент виніс щось своє з цієї практики, комусь ця робота припала до душі, а комусь навпаки. Особисто для мене, це великий позитив. Тепер я точно знаю де будуть проходити мої літні канікули. Артеківець сьогодні – Артеківець ЗАВЖДИ!!!
    Хочу висловити велику подяку колективу д/т «Хрустальний» за підтримку, за допомогу, за набутий, хоч і зовсім маленький, досвід. А також деканату нашого інституту за надану можливість проходження практики.

Студентка 26іс групи
Штонда Каріна