До уваги студентів! Анонс наукової конференції

16-17 квітня 2013 року в Інституті історичної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова буде проходити щорічна звітна наукова конференція студентів «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття».

Порядок проведення конференції: 16 квітня – пленарне засідання о 12.30 (ауд. 25) 17 квітня – секційне засідання в наукових гуртках та проблемних групах кафедр Інституту. Інформація про час та місце проведення секцій надається завідувачами кафедр Інституту, керівниками наукових гуртків та проблемних груп.

Тези доповідей будуть опубліковані в збірці «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття 2013». Іх необхідно подати до 13 травня відповідальній за студентську наукову роботу Інституту О. С. Черевко (33 ауд.)

Вимоги до оформлення тез: текст набраний українською, російською, англійською мовами обсягом до 1,5 сторінок (обов’язковий список літератури, підпис наукового керівника на роздрукованому варіанті), набраний у форматі Times New Roman (шрифт 12, інтервал 1, поля верхнє, нижнє – 20 мм, 30 мм зліва, 10 мм справа).

Інформація подана відповідно до Розпорядження №7 по НПУ імені М. П. Драгоманова «Про проведення щорічної звітної наукової конференції студентів «Освіта та наука у вимірах ХХІ століття» від 23 березня 2013 р.».