Прийом документів на денну, заочну і вечірню форми навчання в Інституті історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова проводиться з 29 червня до 29 липня включно в  Центральному корпусі НПУ (вул. Пирогова 9).
    Конкурс сертифікатів УЦОЯО, співбесіди – з 30 липня до 01 серпня; оголошення списку осіб, рекомендованих до зарахування на денну форму навчання – 02 серпня 2009 року, на заочну та вечірню форми навчання 06 серпня 2009 року; зарахування на денну форму навчання - 10 серпня 2009 року, на заочну та вечірню форми навчання 12 серпня 2009 року.
     Приймальна комісія працює: Понеділок-п'ятниця З 9:00 до 17:00; Обідня перерва з 13:00 до 14:00; Субота-неділя з 09:00 до 14:00

   

     До заяви вступникові необхідно подати такі документи:
• документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього, за особистим вибором оригінал або завірену ксерокопії;
• медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію);
• 6 фотокарток розміром 3 х 4 см.
• сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії) з предметів, що відповідають переліку, наведеному у додатку.
   Усі ксерокопії документів завіряються за оригіналом у «Штабі абітурієнтів НПУ ім. М.Драгоманова» (вул. Пировгова 9, Центральний корпус).
   Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, оригінали сертифікатів та оригінал медичної довідки заформою 086-У (при поданні їх копій) вступник пред’являє особисто.

 Перелік напрямів і предметів, за якими оголошується
прийом до Інституту історичної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова у 2009 році
(освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр)

Назва напрямів

Сертифікати / предмети вступних випробувань

Кваліфікація фахівця за освітньо-кваліфікаційним рівнем

бакалавр

6.020302. Історія*

(правознавство,

українознавство,

суспільствознавство,

краєзнавчий туризм,

міжнародний туризм,

експертиза культурно-історичних цінностей, країнознавство)

1.Історія України

2.Українська мова і література

 

Бакалавр історії. Вчитель історії.