1 курс, 1 семестр, 1 сесія! Багато викликів, складні умови, онлайн навчання! Ми зробили дослідження, як було в цьому процесі нашим першокурсникам, як вони почували себе, які емоції, переживання, думки. Бо для нас найважливіше - це комфортне навчання, дружня комунікація і професійне зростання наших студентів. у підсумку тих рефлексій, які ми отримали від першокурсників можна зробити висновки, що ми витримали, гідно справилися з викликами, пройшли важливий етап з добрими показниками. Залежно від старань і зусиль, посіли місце в рейтингу, бюджетники заробили стипендію. Дорогі першокурсники, ви справжні бійці, справжня еліта, справжні істфаківці і драгоманівці! Далі буде легше, ми разом будемо працювати над тим, щоб надолужити активності, які не змогли реалізувати у цьому семестрі. Тож попереду на вас чекає багато цікавого, нового і корисного! Вітаємо з першою сесією, з результативною сесією! Віримо у вас, працюємо для вас і пишаємося вами! Крокуємо разом до нових вершин і звершень! Дякуємо за відкритість та за те, що поділилися особистим!

Детальні зображення за посиланням