Абітурієнту

25 січня 2021
   Група студентів спеціальності міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, а також студенти історики пройшли навчання в Європейській зимовій школі з освіти для демократії в епоху цифрових технологій, яка тривала з 25 до 28 січня включно.

Деталі за посиланням

14 2

Організаторами виступили Університети Кайзерслаутена, Ганновера, Лейпцига, Єреванський державний університет, Грузинський університет міжнародних відносин та НПУ імені М.П Драгоманова. Спікери з цих університетів розкрили важливість демократії, особливо у освітньому процесі, висвітлили методи та моделі громадянської освіти, поговорили про міжгалузеві виклики демократії, а також про виклики освіти в часи цифрових технологій та пандемії. Студенти з різних вишів обмінялися своїм досвідом та баченням з означених питань. Навчання пройшло цікаво, насичено, корисно. Дякуємо відділу міжнародних зв'язків НПУ імені М.П.Драгоманова за можливість в умовах пандемії розширювати горизонти та інтегруватися в європейський освітній простір.