17.12.2020 р. відбулася всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тенденції міжнародних відносин" організована історичним факультетом НПУ імені М. П. Драгоманова за широкого сприяння керівництва університету на чолі з ректором академіком Андрущенком Віктором Петровичем. Унікальність конференції полягає в тому, що окрім широкого географічного охоплення потужним було представництво дипломатів, науковців, викладачів і студентів. З привітальним словом до учасників звернулися: від імені ректора НПУ імені М. П. Драгоманова, керівник відділу міжнародних проектів, професор Хоменко Григорій Дмитрович; Хандогій Володимир Дмитрович, Президент Української асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний і Повноважний посол України; Новохацький Володимир Дмитрович, Заступник Голови – директор Громадської організації «Українська Рада Миру», кандидат політичних наук; Цибух Валерій Іванович, Надзвичайний і Повноважний Посол України, професор кафедри міжнародних та регіональних студій Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, заступник голови МГО «Рада з екологічної безпеки».

На пленарному засіданні з доповідями виступили відомі дипломати та Уповноважені Посли України: Роман Безсмертний, Іван Довганич, Володимир Євтух, Борис Захарчук, Дмитро Ткач; радник І-го класу Олександр Потєхін; ректор Київського університету туризму, економіки і права Володимир Федорченко. Спікери окреслили низку актуальних проблем політичного, освітнього, наукового, культурного, військового, економічного, екологічного, туристичного напрямку сучасних міжнародних відносин, причини їх виникнення та можливі шляхи вирішення. Всі окремі теми стали частинками, що склалися у цілісний пазл.

Далі тривала робота секції, де професійні науковці продовжили розкриття та обговорення теоретико-методологічних засад сучасних міжнародних відносин.

Активними учасниками були аспіранти і студенти історичного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова,  Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та Національного університету біоресурсів і природокористування України, які отримали колосальний матеріал для розвитку своїх фахових компетентностей. Така синергія стала запорукою успішності та результативності конференції. Висловлюємо щиру подяку всім хто брав участь. І, що важливо, що конференція відбулася напередодні професійного свята - дня працівників дипломатичної служби (22.12.). Тому, користуючись нагодою вітаємо всіх, хто причетний і хто професійно відстоює інтереси та формує імідж України на міжнародній арені!

Програма конференції розміщена за посиланням