Формат проведення заходу: онлайн на платформі ZOOM
Порядок роботи круглого столу:
13.50-14.00   Під’єднання учасників до онлайн-платформи проведення
14.00-14.15   Вітальне слово та обговорення формату роботи
14.15-16.45   Доповіді та обговорення

16.45-17.00   Підведення підсумків круглого столу

Для участі у конференції просимо до 10 грудня 2020 року на адресу оргкомітету конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  надіслати повідомлення під назвою «Прізвище учасника, заявка  на круглий стіл 17 грудня 2020 р.». До нього додати: Тема повідомлення: Прізвище автора, заявка на круглий стіл 17 грудня 2020 р.

Оргкомітет має право відхиляти тези доповідей, які не відповідають тематиці та вимогам оформлення.
Запрошення на онлайн-зустріч в ZOOM буде надіслано на електронну адресу, вказану при реєстрації.
Участь у роботі круглого столу здійснюється на безкоштовній основі. Публікація збірника тез запланована в електронному вигляді.

Адреса оргкомітету:
кафедра міжнародних та регіональних студій Історичного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова,
м. Київ, вул. Освіти, 6, каб. 32- а

Тел.: +38 067 879 7164 (Марія)

З повагою,
Оргкомітет  конференції