15 травня наші студенти взяли участь в онлайн-семінарі “Ми завжди будемо пам'ятати…..Що? Щоб що? Діалог з молоддю про родинну пам'ять про Другу світову війну”, які був проведений у рамках проекту "Історія починається в родині".

Модераторами заходу виступили к.і.н., доцентка Маріупольського державного університету Світлана Арабаджи та історик, громадський діяч Олег Овчаренко. Разом зі студентською молоддю з інших університетів наші студенти мали змогу обговорити питання усної та родинної історії подій Другої світової війни.

Цікавими були думки студентів, які представляли різні регіони України. Корисн було зрозуміти наскільки багато існує різних думок у родинних колах молоді щодо подій Другої світової війни, відношення до цієї трагічної події, вшанування пам'яті тощо.

У висновку онлайн-діалогу студенти сформували висновок про те, що усну і родинну історію слід поширювати серед студентської молоді, активно працювати над тим, щоб історія була об'єктивною та нефальсифікованою та пам'ятати про ті уроки минулого, яких не треба повторювати сьогодні.

Для студентів нашого факультету це був гарний досвід в невимушеному середовищі обговорити актуальні історичні питання, поділитися й почерпнути досвід та корисно провести час! Висловлюємо подяку організаторам та учасникам заходу!