9 травня 2020 року на історичному факультеті була проведена студентська 3-годинна звітно-наукова конференцію "Освіта і наука-2020" у онлайн режимі.

Дякуємо за підтримку проректору з наукової роботи Торбіну Григорію Мирославовичу, який виступив з привітальним словом від імені ректора академіка Андрущенка Віктора Петровича! Студенти добре виступали, зосереджено слухали, надихнули своєю працею і створили чудовий настрій у складний час!

Щиро дякуємо науковим керівникам завдяки яким 35 робіт наших студентів буде представлено в університетському збірнику! Кожна з цих робіт унікальна та неповторна. Ми обговорили питання історичної пам'яті, ролі особи в історії, важливість локальної історії в контексті глобальних процесів. Також говорили про суспільно важливі теми екологічного, соціального, духовно-культурного, правового характеру та інші. Визначали акуальність та подальшу перспективу представлених досліджень.

Сьогодні ще раз ми мали можливість переконатися, що наші студенти - найкращі! Вони - інтелектуали, які є надією історичної освіти і науки!