Олександр Петрович Гош народився в селянській родині. Під час війни батько воював у лавах радянської армі. У 1959 році закінчив з червоним дипломом економічний факультет Київського державного університету. З 1964 року викладає у вищій школі. У 1977 році у віці 40 років захистив докторську дисертацію. З 1975 року року читав курс лекцій з політичної економії на історичному факультеті  НПУ імені Драгоманова. Завідував кафедрою політичної економії з 1975 по 1990 рік.Був секретарем  партійної організації інституту з 1978 по 1983. Обирався депутатом міської та районної ради м. Києва. Автор понад 100 наукових праць з політичної економії та наукового комунізму. Нагороджений Орденом Дружби Народів (1980). Відмінник освіти (1986).

Колектив Інституту історичної освіти висловлює щире співчуття рідним і близьким померлого, а пам'ять про Олександра Петровича назавжди житиме в стінах інституту.