Щиро вітаємо директора Інституту історичної освіти Олександра Олександровича Сушка із 65-річчям!
Бажаємо Вам, видатному вченому, організатору науково-педагогічної діяльності,  керівнику численного колективу викладачів і студентів, міцного здоров'я та оптимізму, наснаги в реалізації творчих задумів. Нехай усі Ваші ідеї втілюються у життя, здійснюються мрії, неприємності оминають Вас, а все найцінніше збережеться на довгі роки.
Хай кожен Ваш день буде осяяний високим злетом душі, добре самопочуття й гарний настрій не покидають Вас, а стануть запорукою успішної праці і творчості в ім’я розквіту соборної України.
Нехай панує мир та спокій у Вашій душі, серце радіє від любові дорогих Вам людей. Бажаємо, щоб радість, тепло, щастя й добро завжди були з Вами, Вашими рідними і близькими!