Шановні друзі-драгоманівці, викладачі, студенти, співробітники!

Нашу дружню родину торкнулася біда – тяжко захворів студент 4 курсу Інституту української філології Володимир Росенко. У хлопця апластична анемія важкого ступеня (хвороба вражає кістковий мозок, внаслідок чого не виробляються клітини крові). Для лікування необхідні закордонні препарати, що вартують чималу суму грошей. У багатодітної учительської сім’ї Володимира таких коштів, на жаль, немає.

Як ректор університету звертаюся до Вас із щирим проханням долучитися до звершення благодійної справи та зробити добровільне пожертвування, щоб урятувати життя молодого хлопця. Нас близько 30 тисяч, і якщо кожен віддасть на добре діло хоча б одну гривню, це вже буде значна допомога для родини Володимира. До благодійної справи долучаться також університети-друзі НПУ імені Михайла Драгоманова, члени Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи, наш фінансовий партнер – банк «Хрещатик», товариші та меценати драгоманівської родини. Зі свого боку я як ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова хочу допомогти студенту, перерахувавши на лікування місячний ректорський посадовий оклад.

Я щиро вірю, що драгоманівці – велика єдина родина з глибокими почуттями любові та милосердя і нам під силу врятувати молоде життя. Благодійні внески можна перераховувати на розрахунковий рахунок Міжнародного благодійного фонду імені Михайла Драгоманова з поміткою «для лікування Володимира Росенка».

Код ЄДПРОУ 26547138, КОД БАНКУ (МФО) 320478, Назва банку: ВАТ АБ “УКРГАЗБАНК”, Розрахунковий рахунок 2600610340

Ваш ректор Віктор Андрущенко