Як ректор університету звертаюся до Вас із щирим проханням долучитися до звершення благодійної справи та зробити добровільне пожертвування, щоб урятувати життя молодого хлопця. Нас близько 30 тисяч, і якщо кожен віддасть на добре діло хоча б одну гривню, це вже буде значна допомога для родини Володимира. До благодійної справи долучаться також університети-друзі НПУ імені Михайла Драгоманова, члени Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи, наш фінансовий партнер – банк «Хрещатик», товариші та меценати драгоманівської родини. Зі свого боку я як ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова хочу допомогти студенту, перерахувавши на лікування місячний ректорський посадовий оклад.

Я щиро вірю, що драгоманівці – велика єдина родина з глибокими почуттями любові та милосердя і нам під силу врятувати молоде життя. Благодійні внески можна перераховувати на розрахунковий рахунок Міжнародного благодійного фонду імені Михайла Драгоманова з поміткою «для лікування Володимира Росенка».

Код ЄДПРОУ 26547138, КОД БАНКУ (МФО) 320478, Назва банку: ВАТ АБ “УКРГАЗБАНК”, Розрахунковий рахунок 2600610340

Ваш ректор Віктор Андрущенко