Головна

В семінарі брали участь провідні вітчизняні та зарубіжні науковці, методисти, вчителі та експерти з Ради Європи. У ході роботи розглядалися актуальні питання історичної освіти такі як:

 1. «Викладання чутливих питань в історії у мультикультурному контексті: сьогоднішня ситуація та виклики». (проф. Михайло Кирсенко, Дипломатична академія, Міністерство закордонних справ України).

2. Як початкова підготовка вчителів історії може допомогти їм вирішувати із чутливими питаннями при викладанні історії у мультикультурному контексті. (проф. Сусанна Попп, відділення дидактики історії, Університет Аугсбургу, Німеччина).

3. Як оптимально вирішувати чутливі питання при викладанні історії у мультикультурному класі. (Айен Філліпс, Університет Еджхілл, Велика Британія).

4. Як використання джерел може допомогти при викладанні чутливих питань в історії у мультикультурному контексті. (Луїза Де Бівар Блек, консультант з підготовки вчителів, Португалія).

5. Що може запропонувати вчителям та учням використання нових технологій при опрацюванні чутливих питань в історії. (Джим Косем, Halfman Research & Design, Лондон, Велика Британія).

У рамках роботи семінару відбулася презентація студентського проекту на тему «Ми різні – ми рівні», який підкреслив мультикультурність українського суспільства та мав на меті формування міжетнічної толерантності.