До уваги студентів пропонується монографія завідувача кафедри історії України, професора В.Й.Борисенка "Боротьба демократичних сил за народну освіту в Україні 60-90-х років ХІХ ст."

У монографії висвітлюються особливості консервативно-реакційної політики царського уряду Російської імперії щодо народної освіти в Україні. Встановлюються типи і мережа початкових шкіл, навчально-виховний процес, учнівський та вчительський контингенти в них. Досліджується як легальна так і нелегальна боротьба демократичних сил проти урядової політики в галузі шкільної освіти. Розкривається багатогранна діяльність прогресивної інтелігенції в сфері позашкільної освіти.

Для науковців, викладачів і студентів університетів, учителів, широкого читацького загалу.

Вартість видання - 30 грн. Звертатися на кафедру історії України.