Абітурієнту

22 травня 2011 р. в Інституті історичної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова була проведена всеукраїнська олімпіада з історії України для учнів 11 класів – майбутніх абітурієнтів.
Головою журі олімпіади була завідувачка кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти, професор Ладиченко Тетяна В’ячеславівна, членами журі – доцент кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти Камбалова Яніна Миколаївна та к.і.н., викладач вищезазначеної кафедри, Мелещенко Тетяна Володимирівна.

Завдання олімпіади складалися з 2-ох варіантів та були побудовані у відповідності до вимог зовнішнього незалежного оцінювання.
В олімпіаді взяли участь учні та учениці загальноосвітніх навчальних закладів з 6 областей та м. Києва – загальна кількість 25 чоловік.  50% учасників стали призерами олімпіади.

Перше місце зайняли: Галицька Юлія (Хмельницька обл.) та Євтушок Ольга (Житомирська обл.), що набрали найвищу кількість балів – 100.
Друге місце поділили між собою: Горобець Вікторія (Вінницька обл.) – 88 балів; Таран Владислав (Черкаська обл.) – 85 балів; Бакка Юлія (м. Київ) – 85 балів; Олефіренко В’ячеслав (Черкаська обл.) – 82 бали.
Третє місце посіли:Тимченко Олександр (Черкаська обл.) – 80 балів; Іванченко Катерина (м. Київ) – 68 балів; Заітова Маріям (Київська обл.) – 67 балів; Гапуненко Альона (Житомирська обл.) – 66 балів; Гелевера Олександр (Черкаська обл.) – 65 балів; Тараненко Людмила (Черкаська обл.) – 65 балів; Баранов Сергій (Київська обл.) – 65 балів.
Переможці олімпіади будуть нагороджені відповідними дипломами, а учасники отримають сертифікати.