У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

iff.npu.edu.ua

Пример изображения

4 рудня в Інституті відбувся вечір поезії та авторської бардової пісні, приурочений 173-й річниці з дня заснування НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Вечір отримав назву «Окрилені творчістю». Розпочав захід заступник директора Інституту історичної освіти Вєтров І.Г. Він наголосив на тому, що у нашому інституті завжди навчалась дуже талановита молодь, ця традиція продовжується, і цьому є доказ: нещодавно вийшла друком перша літературна збірка студентів інституту.
          Протягом усього вечору у конференц-залі панувала невимушена атмосфера дружнього сімейного кола. Молоді автори декламували свої твори, виконували власні пісні. На завершення усі присутні урочисто заспівали гімн інституту, чествуючи власний навчальний заклад і вітаючи його з Днем народження.

Дивитись фото