Електронна бібліотека Історичного факультету знаходиться
 на сайті електронної бібліотеки НПУ імені М.П.Драгоманова.

Користування

Усі книги електронної бібліотеки зберігаються у форматі DjVu. Для їх перегляду потрібно мати програму для пергляду DjVu файлів. Стандартною є WinDjView, хоча існують і інші.
Завантажити програму WinDjView з серверу npu.edu.ua можна, перейшовши за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.
Завантажити інші DjVu-рідери з серверу npu.edu.ua можна, перйшовши за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

На сайті електронної бібліотеки для пошуку потрібної книги потрібно вибрати з переліку необхідну область пошуку (ключові слова, автор, назва, рік видання, кафедра), написати запит в поле вводу і натиснути кнопку "Пошук":
• Вибравши пошук за ключовими словами - можна вводити фразу або окреме слово. Список результатів пошуку сортується за рангом відповідності співпадання кількості слів із фрази запиту.
• При пошуку за автором або назвою потрібно вводити призвіще або початок назви (якщо вони відомі). Автор (назва) в поле пошуку вводиться тільки один(а).
• При пошуку за роком видання потрібно ввести рік видання чотиризначним числом.
• При пошуку кафедра потрібно вводити в поле повну назву кафедри (кафедра екології, кафедра української мови тощо).

У вікні результату пошуку відобразиться бібіліографічний список знайдених ресурсів (книг).
     Відкрити ресурс (книгу), можна:
• за допомогою посилання "ПЕРЕГЛЯНУТИ", для користувачів  локальної мережі Університету (Інтранет) та глобальної мережі Інтернет;
• за допомогою посилання "ПЕРЕГЛЯНУТИ (доступ можливий з локальної мережі університету) " для користувачів локальної мережі Університету (Інтранет).